18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Науково-методичного  центру  управління  освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Управління освітою, підвищення фахового і інтелектуального рівня, світогляду педагогічних працівників, вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасному світі неможливе без використання сучасних технологій. Ми розглядаємо інноваційний простір міської системи освіти у напрямку створення творчої атмосфери в освітніх закладах та вироблення оперативного мислення щодо нових систем, структур, технологій навчання і виховання.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами навчальних закладів, ознайомленню з творчими здобутками педагогів і передовим педагогічним досвідом  освітян міста Енергодара.

Наша веб-сторінка відкрита для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення  освітньої системи міста.

Цемко С.А.,  директор Науково-методичного центру

Контакти:

адреса:       вул. Молодіжна, 35, м. Енергодар, Запорізька область, 71503

тел./факс:  (06139) 3-16-88

е-mail:         [email protected]

Перехід на сайт НМЦ-2009 року

Вітаємо призерів  обласних олімпіад!Засідання Школи молодих педагогів  ЗДОДень вшанування учасників бойових дій на території інших державЗасідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДОПсихолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів Марафон вчительських практик

Виставка-конкурс педагогічних технологій

«Калейдоскоп освітянських ідей»

Пам'ятка для випускника ЗЗСО

"Реєстрація на ЗНО-2020"

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ –