Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї»

12 квіт. 2018
Методисти Науково-методичного центру, педагоги закладів освіти міста взяли участь у Всеукраїнському науково - методичному форумі «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї», який відбувся 11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Організатори форуму: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, відділ освіти Василівської районної державної адміністрації Запорізької області, КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І—III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Учасники форуму взяли участь у пленарній сесії, педагогічному вернісажі, під час якого познайомились з різними формами занять з учнями за участю батьків у КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» (коучинг, лабораторія наукових розваг, лекторій - тренінг, тьюторіал, урок з елементами сторітелінгу та мейкерства, лайфхаки, SТЕМ - лабораторія, інтелектуальна гра, кейси, експрес - тренінг, арт - терапевтичне заняття, засідання сімейного клубу тощо), а також стали учасниками дискусійної сесії «Сім'я та школа в умовах змін».

Учасники форуму прийняли резолюцію   з рекомендаціями щодо партнерської взаємодії школи та сім'ї.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ