14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї»

12 квіт. 2018
Методисти Науково-методичного центру, педагоги закладів освіти міста взяли участь у Всеукраїнському науково - методичному форумі «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї», який відбувся 11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Організатори форуму: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, відділ освіти Василівської районної державної адміністрації Запорізької області, КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І—III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Учасники форуму взяли участь у пленарній сесії, педагогічному вернісажі, під час якого познайомились з різними формами занять з учнями за участю батьків у КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» (коучинг, лабораторія наукових розваг, лекторій - тренінг, тьюторіал, урок з елементами сторітелінгу та мейкерства, лайфхаки, SТЕМ - лабораторія, інтелектуальна гра, кейси, експрес - тренінг, арт - терапевтичне заняття, засідання сімейного клубу тощо), а також стали учасниками дискусійної сесії «Сім'я та школа в умовах змін».

Учасники форуму прийняли резолюцію   з рекомендаціями щодо партнерської взаємодії школи та сім'ї.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ