24 квіт. 2018
Дні психології
З 16 по 25 квітня в закладах освіти міста традиційно були проведені різноманітні психологічні заходи в рамках Днів психології.

24 квіт. 2018
Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

20 квіт. 2018
Обласні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.
19-20.04.2018 відбулися змагання з баскетболу в залік 72-ї обласної Спартакіади школярів.

20 квіт. 2018
Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

20 квіт. 2018
Урочисті збори, присвячені Дню психолога.
19 квітня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулись урочисті збори, присвячені Дню психолога.

19 квіт. 2018
Обласний семінар-квест для вчителів-філологів
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї»

12 квіт. 2018
Методисти Науково-методичного центру, педагоги закладів освіти міста взяли участь у Всеукраїнському науково - методичному форумі «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї», який відбувся 11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Організатори форуму: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, відділ освіти Василівської районної державної адміністрації Запорізької області, КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І—III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області.

Учасники форуму взяли участь у пленарній сесії, педагогічному вернісажі, під час якого познайомились з різними формами занять з учнями за участю батьків у КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» (коучинг, лабораторія наукових розваг, лекторій - тренінг, тьюторіал, урок з елементами сторітелінгу та мейкерства, лайфхаки, SТЕМ - лабораторія, інтелектуальна гра, кейси, експрес - тренінг, арт - терапевтичне заняття, засідання сімейного клубу тощо), а також стали учасниками дискусійної сесії «Сім'я та школа в умовах змін».

Учасники форуму прийняли резолюцію   з рекомендаціями щодо партнерської взаємодії школи та сім'ї.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ