24 квіт. 2018
Дні психології
З 16 по 25 квітня в закладах освіти міста традиційно були проведені різноманітні психологічні заходи в рамках Днів психології.

24 квіт. 2018
Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

20 квіт. 2018
Обласні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.
19-20.04.2018 відбулися змагання з баскетболу в залік 72-ї обласної Спартакіади школярів.

20 квіт. 2018
Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

20 квіт. 2018
Урочисті збори, присвячені Дню психолога.
19 квітня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулись урочисті збори, присвячені Дню психолога.

19 квіт. 2018
Обласний семінар-квест для вчителів-філологів
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Засідання ММО вихователів ЗДО «Національно-патріотичне виховання»

12 квіт. 2018
12 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Теремок» № 7 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ЗДО з теми: «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку».

Горбенко В.І., керівник ММО, звернула увагу педагогів на необхідність проведення бесід з дітьми про українських композиторів, мистецьке оточення, культуру різних періодів.

Ярмак О.І., вихователь ДНЗ №7, ознайомила учасників ММО з історією музичної культури українського народу, використовуючи  ІКТ.

Під час  проведення вікторини «Чарівні звуки чую!» члени ММО продемонстрували  отримані знання    про народні музичні інструменти України (бліц-опитування, вправа «Відгадай за звучанням музичний інструмент»), дидактичної вправи «Склади цілу картинку»).

Практичний перегляд відеозапису музичного заняття «Знайомство дошкільників з народними музичними інструментами» для дітей середнього дошкільного віку (Лісова М.С., музичний керівник ДНЗ №8) , надав можливість побачити методи і прийоми роботи з дітьми щодо використання гри на музичних інструментах.

Середа Т.І., методист НМЦ