Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Засідання ММО вихователів ЗДО «Національно-патріотичне виховання»

12 квіт. 2018
12 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Теремок» № 7 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ЗДО з теми: «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку».

Горбенко В.І., керівник ММО, звернула увагу педагогів на необхідність проведення бесід з дітьми про українських композиторів, мистецьке оточення, культуру різних періодів.

Ярмак О.І., вихователь ДНЗ №7, ознайомила учасників ММО з історією музичної культури українського народу, використовуючи  ІКТ.

Під час  проведення вікторини «Чарівні звуки чую!» члени ММО продемонстрували  отримані знання    про народні музичні інструменти України (бліц-опитування, вправа «Відгадай за звучанням музичний інструмент»), дидактичної вправи «Склади цілу картинку»).

Практичний перегляд відеозапису музичного заняття «Знайомство дошкільників з народними музичними інструментами» для дітей середнього дошкільного віку (Лісова М.С., музичний керівник ДНЗ №8) , надав можливість побачити методи і прийоми роботи з дітьми щодо використання гри на музичних інструментах.

Середа Т.І., методист НМЦ