23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Засідання ММО вихователів ЗДО «Національно-патріотичне виховання»

12 квіт. 2018
12 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Теремок» № 7 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ЗДО з теми: «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку».

Горбенко В.І., керівник ММО, звернула увагу педагогів на необхідність проведення бесід з дітьми про українських композиторів, мистецьке оточення, культуру різних періодів.

Ярмак О.І., вихователь ДНЗ №7, ознайомила учасників ММО з історією музичної культури українського народу, використовуючи  ІКТ.

Під час  проведення вікторини «Чарівні звуки чую!» члени ММО продемонстрували  отримані знання    про народні музичні інструменти України (бліц-опитування, вправа «Відгадай за звучанням музичний інструмент»), дидактичної вправи «Склади цілу картинку»).

Практичний перегляд відеозапису музичного заняття «Знайомство дошкільників з народними музичними інструментами» для дітей середнього дошкільного віку (Лісова М.С., музичний керівник ДНЗ №8) , надав можливість побачити методи і прийоми роботи з дітьми щодо використання гри на музичних інструментах.

Середа Т.І., методист НМЦ