14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Засідання ММО вихователів ЗДО «Національно-патріотичне виховання»

12 квіт. 2018
12 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Теремок» № 7 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ЗДО з теми: «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку».

Горбенко В.І., керівник ММО, звернула увагу педагогів на необхідність проведення бесід з дітьми про українських композиторів, мистецьке оточення, культуру різних періодів.

Ярмак О.І., вихователь ДНЗ №7, ознайомила учасників ММО з історією музичної культури українського народу, використовуючи  ІКТ.

Під час  проведення вікторини «Чарівні звуки чую!» члени ММО продемонстрували  отримані знання    про народні музичні інструменти України (бліц-опитування, вправа «Відгадай за звучанням музичний інструмент»), дидактичної вправи «Склади цілу картинку»).

Практичний перегляд відеозапису музичного заняття «Знайомство дошкільників з народними музичними інструментами» для дітей середнього дошкільного віку (Лісова М.С., музичний керівник ДНЗ №8) , надав можливість побачити методи і прийоми роботи з дітьми щодо використання гри на музичних інструментах.

Середа Т.І., методист НМЦ