14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки»

13 квіт. 2018
12.04.2018 проведено міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста, який організований відділом у справах сім‘ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти.

Свої творчі задуми, артистичність,  володіння українським словом представили 20 виконавців розмовного жанру.

За рішенням журі міського гумористичного конкурсу визначено переможців:

І місце – Зарубін Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК№1;

І місце – Федоров Артем, учень 11-Б класу ЕНВК№1;

ІІ місце – Гаврин Данило, учень 9-Б класу ЕНВК№5;

ІІ місце – Козік  Денис, учень 11-А класу ЕБЛ;

ІІІ місце – Гамбара Олександр, учень 9-А класу ЕЗОШ№2;

ІІІ місце – Сафонова Єлизавета, учениця 11-А класу ЕЗОШ№7.

Переможцями в номінаціях стали:

«Приз глядацьких симпатій» -  Авдієнко Іван, учень 1-А класу ЕНВК№5;

«За емоційну наснаженість» - Хаітова Анна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

«За художню майстерність» -  Мітурич Поліна, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2.

Учасників  Конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.

Вітаємо  переможців міського гумористичного конкурсу «Квітневі пересмішки»!

Глінська Т.В., методист НМЦ