Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки»

13 квіт. 2018
12.04.2018 проведено міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста, який організований відділом у справах сім‘ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти.

Свої творчі задуми, артистичність,  володіння українським словом представили 20 виконавців розмовного жанру.

За рішенням журі міського гумористичного конкурсу визначено переможців:

І місце – Зарубін Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК№1;

І місце – Федоров Артем, учень 11-Б класу ЕНВК№1;

ІІ місце – Гаврин Данило, учень 9-Б класу ЕНВК№5;

ІІ місце – Козік  Денис, учень 11-А класу ЕБЛ;

ІІІ місце – Гамбара Олександр, учень 9-А класу ЕЗОШ№2;

ІІІ місце – Сафонова Єлизавета, учениця 11-А класу ЕЗОШ№7.

Переможцями в номінаціях стали:

«Приз глядацьких симпатій» -  Авдієнко Іван, учень 1-А класу ЕНВК№5;

«За емоційну наснаженість» - Хаітова Анна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

«За художню майстерність» -  Мітурич Поліна, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2.

Учасників  Конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.

Вітаємо  переможців міського гумористичного конкурсу «Квітневі пересмішки»!

Глінська Т.В., методист НМЦ