Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квіт. 2018
12.04.2018 року в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов відбірний етап захисту рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів закладів освіти міста Енергодар в рамках Всеукраїнського шкільного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Учасниками відбірного етапу були 9 учнів закладів освіти.

За рішенням журі Конкурсу визнано переможцями:

І місце – Птуха Катерина, учениця 10 класу ЕНВК№5,  науковий керівник  Зозуленко М.В., керівник гуртка ЕМАН;

ІІ місце – Омельченко Валерія, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, науковий керівник Микитенко М.С., вчитель фізики ЕЗОШ№7;

ІІІ місце – Сафіулліна Аліна, учениця 10 класу ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М., вчитель біології ЕБГ «Гармонія».

Учасників конкурсу та переможців  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Переможці  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Вітаємо переможців і бажаємо перемог у фінальному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ