24 квіт. 2018
Дні психології
З 16 по 25 квітня в закладах освіти міста традиційно були проведені різноманітні психологічні заходи в рамках Днів психології.

24 квіт. 2018
Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

20 квіт. 2018
Обласні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.
19-20.04.2018 відбулися змагання з баскетболу в залік 72-ї обласної Спартакіади школярів.

20 квіт. 2018
Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

20 квіт. 2018
Урочисті збори, присвячені Дню психолога.
19 квітня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулись урочисті збори, присвячені Дню психолога.

19 квіт. 2018
Обласний семінар-квест для вчителів-філологів
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квіт. 2018
12.04.2018 року в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов відбірний етап захисту рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів закладів освіти міста Енергодар в рамках Всеукраїнського шкільного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Учасниками відбірного етапу були 9 учнів закладів освіти.

За рішенням журі Конкурсу визнано переможцями:

І місце – Птуха Катерина, учениця 10 класу ЕНВК№5,  науковий керівник  Зозуленко М.В., керівник гуртка ЕМАН;

ІІ місце – Омельченко Валерія, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, науковий керівник Микитенко М.С., вчитель фізики ЕЗОШ№7;

ІІІ місце – Сафіулліна Аліна, учениця 10 класу ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М., вчитель біології ЕБГ «Гармонія».

Учасників конкурсу та переможців  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Переможці  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Вітаємо переможців і бажаємо перемог у фінальному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ