23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квіт. 2018
12.04.2018 року в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов відбірний етап захисту рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів закладів освіти міста Енергодар в рамках Всеукраїнського шкільного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Учасниками відбірного етапу були 9 учнів закладів освіти.

За рішенням журі Конкурсу визнано переможцями:

І місце – Птуха Катерина, учениця 10 класу ЕНВК№5,  науковий керівник  Зозуленко М.В., керівник гуртка ЕМАН;

ІІ місце – Омельченко Валерія, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, науковий керівник Микитенко М.С., вчитель фізики ЕЗОШ№7;

ІІІ місце – Сафіулліна Аліна, учениця 10 класу ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М., вчитель біології ЕБГ «Гармонія».

Учасників конкурсу та переможців  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Переможці  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Вітаємо переможців і бажаємо перемог у фінальному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ