14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квіт. 2018
12.04.2018 року в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов відбірний етап захисту рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів закладів освіти міста Енергодар в рамках Всеукраїнського шкільного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Учасниками відбірного етапу були 9 учнів закладів освіти.

За рішенням журі Конкурсу визнано переможцями:

І місце – Птуха Катерина, учениця 10 класу ЕНВК№5,  науковий керівник  Зозуленко М.В., керівник гуртка ЕМАН;

ІІ місце – Омельченко Валерія, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, науковий керівник Микитенко М.С., вчитель фізики ЕЗОШ№7;

ІІІ місце – Сафіулліна Аліна, учениця 10 класу ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М., вчитель біології ЕБГ «Гармонія».

Учасників конкурсу та переможців  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Переможці  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Вітаємо переможців і бажаємо перемог у фінальному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ