Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»

13 квіт. 2018
12.04.2018 року в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов відбірний етап захисту рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів закладів освіти міста Енергодар в рамках Всеукраїнського шкільного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ».

Учасниками відбірного етапу були 9 учнів закладів освіти.

За рішенням журі Конкурсу визнано переможцями:

І місце – Птуха Катерина, учениця 10 класу ЕНВК№5,  науковий керівник  Зозуленко М.В., керівник гуртка ЕМАН;

ІІ місце – Омельченко Валерія, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, науковий керівник Микитенко М.С., вчитель фізики ЕЗОШ№7;

ІІІ місце – Сафіулліна Аліна, учениця 10 класу ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М., вчитель біології ЕБГ «Гармонія».

Учасників конкурсу та переможців  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Переможці  візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Вітаємо переможців і бажаємо перемог у фінальному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ