14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Засідання ММО вихователів груп середнього дошкільного віку

13 квіт. 2018
13 квітня 2018 року на базі ДНЗ №15 пройшло засідання міського методичного об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку з теми: «Аналіз роботи над проблемною темою міста (2017-2018 н.р.)».

З метою підвищення результативності освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій та нових форм і методів роботи з дошкільниками, Ляшенко С.В., керівник ММО, ознайомила учасників ММО з питанням «Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі з дошкільниками шляхом впровадження ТРВЗ».

Цікавим було інтегроване заняття з використанням технології ТРВЗ, яке провела вихователь ДНЗ №15 Іванова О.В. Вихователі міста високо оцінили роботу з дітьми на основі діяльнісного підходу.

Педагоги презентували конспекти занять на основі діяльнісного підходу (домашнє завдання). Учасники ММО звітували про результативність роботи з впровадження методичних рекомендацій, які надавались на ММО. Ляшенко С.В., керівник ММО, підвела підсумки роботи ММО за навчальний рік.

Середа Т.І., методист НМЦ