23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Засідання ММО вихователів груп середнього дошкільного віку

13 квіт. 2018
13 квітня 2018 року на базі ДНЗ №15 пройшло засідання міського методичного об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку з теми: «Аналіз роботи над проблемною темою міста (2017-2018 н.р.)».

З метою підвищення результативності освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій та нових форм і методів роботи з дошкільниками, Ляшенко С.В., керівник ММО, ознайомила учасників ММО з питанням «Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі з дошкільниками шляхом впровадження ТРВЗ».

Цікавим було інтегроване заняття з використанням технології ТРВЗ, яке провела вихователь ДНЗ №15 Іванова О.В. Вихователі міста високо оцінили роботу з дітьми на основі діяльнісного підходу.

Педагоги презентували конспекти занять на основі діяльнісного підходу (домашнє завдання). Учасники ММО звітували про результативність роботи з впровадження методичних рекомендацій, які надавались на ММО. Ляшенко С.В., керівник ММО, підвела підсумки роботи ММО за навчальний рік.

Середа Т.І., методист НМЦ