Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Засідання ММО вихователів груп середнього дошкільного віку

13 квіт. 2018
13 квітня 2018 року на базі ДНЗ №15 пройшло засідання міського методичного об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку з теми: «Аналіз роботи над проблемною темою міста (2017-2018 н.р.)».

З метою підвищення результативності освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій та нових форм і методів роботи з дошкільниками, Ляшенко С.В., керівник ММО, ознайомила учасників ММО з питанням «Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі з дошкільниками шляхом впровадження ТРВЗ».

Цікавим було інтегроване заняття з використанням технології ТРВЗ, яке провела вихователь ДНЗ №15 Іванова О.В. Вихователі міста високо оцінили роботу з дітьми на основі діяльнісного підходу.

Педагоги презентували конспекти занять на основі діяльнісного підходу (домашнє завдання). Учасники ММО звітували про результативність роботи з впровадження методичних рекомендацій, які надавались на ММО. Ляшенко С.В., керівник ММО, підвела підсумки роботи ММО за навчальний рік.

Середа Т.І., методист НМЦ