24 квіт. 2018
Дні психології
З 16 по 25 квітня в закладах освіти міста традиційно були проведені різноманітні психологічні заходи в рамках Днів психології.

24 квіт. 2018
Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

20 квіт. 2018
Обласні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.
19-20.04.2018 відбулися змагання з баскетболу в залік 72-ї обласної Спартакіади школярів.

20 квіт. 2018
Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

20 квіт. 2018
Урочисті збори, присвячені Дню психолога.
19 квітня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулись урочисті збори, присвячені Дню психолога.

19 квіт. 2018
Обласний семінар-квест для вчителів-філологів
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Засідання ММО вихователів груп середнього дошкільного віку

13 квіт. 2018
13 квітня 2018 року на базі ДНЗ №15 пройшло засідання міського методичного об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку з теми: «Аналіз роботи над проблемною темою міста (2017-2018 н.р.)».

З метою підвищення результативності освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій та нових форм і методів роботи з дошкільниками, Ляшенко С.В., керівник ММО, ознайомила учасників ММО з питанням «Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі з дошкільниками шляхом впровадження ТРВЗ».

Цікавим було інтегроване заняття з використанням технології ТРВЗ, яке провела вихователь ДНЗ №15 Іванова О.В. Вихователі міста високо оцінили роботу з дітьми на основі діяльнісного підходу.

Педагоги презентували конспекти занять на основі діяльнісного підходу (домашнє завдання). Учасники ММО звітували про результативність роботи з впровадження методичних рекомендацій, які надавались на ММО. Ляшенко С.В., керівник ММО, підвела підсумки роботи ММО за навчальний рік.

Середа Т.І., методист НМЦ