Кущовий семінар з безпеки життєдіяльності

18 квіт. 2018
18 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся кущовий семінар з керівниками і спеціалістами органів управління освітою, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів, які відповідають за безпеку життєдіяльності, навчальні предмети «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

В роботі семінару взяли участь начальник управління освіти Енергодарської міської ради Букреєва С.М., головний спеціаліст відділу дошкільної,  загальної середньої та професійної освіти управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Панченко В.О., директор Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Воробйов Л.М., начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби ЦЗ Дунаєв О.М., старший інспектор 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області капітан служби цивільного захисту Сидорчук О.В., начальник Сектору зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Запорізькій підполковник служби цивільного захисту Баришева Ю.В., т.в.о. заступника військового комісара з територіальної оборони Енергодарського ОМВК майор Вєрігін О.Ю., завідувач Енергодарських міських курсів ІІІ ступенів Кривопуск О.В., методисти НМЦ, керівники закладів освіти міста, педагоги.

Під час семінару були розглянуті питання:

-         управлінське забезпечення органів управління освітою та закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності;

-         дії керівників та працівників установ і закладів освіти з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та при попереджувальному сигналі «Увага всім»!  З досвіду управління освітою з питання безпеки життєдіяльності (ЕЗОШ №2);

-         оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації. Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту та евакуаційні заходи;

-         методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти. Правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння.

Особливу  зацікавленість викликала  в учасників  семінару   практична частина «Дії під час повідомлення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації».

Всі  слухачі  отримали  методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти,  правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння та ін.

Дмитренко Л.А., в.о. директора Науково-методичного центру