22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку

24 квіт. 2018
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

На сцені були представлені дитячі оркестри, танцювальні, вокальні номери, тріо ЗДО №3,4,5,7,10,13,14,15,16 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

З початком Конкурсу, який став святом і для учасників і для глядачів,  всіх привітала Цемко С.А., директор Науково-методичного центру. А підтримати юних артистів прийшло багато батьків, та вихователів, які щедро нагороджували своїх дітей гучними оплесками.

Журі непросто було  визначити найкращих, тому що кожен виступ вражав безпосередністю, оригінальністю, яскравими костюмами. Але за умовами конкурсу все ж обрали тих, які отримали призові місця.

У номінації «Дитячі оркестри» переможцями стали:

-        оркестр «Веселі кашовари» ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (музичні керівники Обеденко-Романова Ірина Миколаївна,  Задорожня Тетяна Володимирівна)  - І місце;

-        оркестр «Українська мелодія» ДНЗ №10 (музичний  керівник Поварніна Олена Вікторівна) - ІІ місце;

-        оркестр «Веселі краплинки» ДНЗ №16 (музичний керівник Сендецька Ірина Вікторівна) - ІІІ місце

У номінації «Танцювальні колективи» призові місця посіли:

-        танцювальний  колектив «Веселка» ДНЗ №3 (музичні керівники Твердомед Олеся Володимирівна, Крисіна Юлія Юріївна) - І місце;

-        танцювальний колектив ДНЗ №5 (музичний керівник Копка Надія Віталіївна) - ІІ місце.

У номінації «Вокал» місця розподілено таким чином:

- Наконечних Олександра, вихованка ДНЗ №7 (музичний керівник Лахманюк Алла Михайлівна) - І місце;

- Клоков Михайло, вихованець ДНЗ №13 (музичний керівник Лень Олена Леонідівна) - ІІ місце;

- Білоус Емма, вихованка ДНЗ №14 (музичний керівник Хомовненко Галина Вікторівна) - ІІ місце;

- Тріо  “Лялечки” Попова Кіра, Ситник Дарина,  Дахно Анна,  вихованки ДНЗ №4 (музичний керівник Трембач Оксана Володимирівна) - ІІІ місце;

- Родний Роман, вихованець ДНЗ №15 (музичний керівник Шевчик Олена Володимирівна) - ІІІ місце.

Всі учасники та переможці Конкурсу отримали грамоти  і подарунки,  а музичні керівники - квіти.

Середа Т.І., методист НМЦ