16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку

24 квіт. 2018
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

На сцені були представлені дитячі оркестри, танцювальні, вокальні номери, тріо ЗДО №3,4,5,7,10,13,14,15,16 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

З початком Конкурсу, який став святом і для учасників і для глядачів,  всіх привітала Цемко С.А., директор Науково-методичного центру. А підтримати юних артистів прийшло багато батьків, та вихователів, які щедро нагороджували своїх дітей гучними оплесками.

Журі непросто було  визначити найкращих, тому що кожен виступ вражав безпосередністю, оригінальністю, яскравими костюмами. Але за умовами конкурсу все ж обрали тих, які отримали призові місця.

У номінації «Дитячі оркестри» переможцями стали:

-        оркестр «Веселі кашовари» ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (музичні керівники Обеденко-Романова Ірина Миколаївна,  Задорожня Тетяна Володимирівна)  - І місце;

-        оркестр «Українська мелодія» ДНЗ №10 (музичний  керівник Поварніна Олена Вікторівна) - ІІ місце;

-        оркестр «Веселі краплинки» ДНЗ №16 (музичний керівник Сендецька Ірина Вікторівна) - ІІІ місце

У номінації «Танцювальні колективи» призові місця посіли:

-        танцювальний  колектив «Веселка» ДНЗ №3 (музичні керівники Твердомед Олеся Володимирівна, Крисіна Юлія Юріївна) - І місце;

-        танцювальний колектив ДНЗ №5 (музичний керівник Копка Надія Віталіївна) - ІІ місце.

У номінації «Вокал» місця розподілено таким чином:

- Наконечних Олександра, вихованка ДНЗ №7 (музичний керівник Лахманюк Алла Михайлівна) - І місце;

- Клоков Михайло, вихованець ДНЗ №13 (музичний керівник Лень Олена Леонідівна) - ІІ місце;

- Білоус Емма, вихованка ДНЗ №14 (музичний керівник Хомовненко Галина Вікторівна) - ІІ місце;

- Тріо  “Лялечки” Попова Кіра, Ситник Дарина,  Дахно Анна,  вихованки ДНЗ №4 (музичний керівник Трембач Оксана Володимирівна) - ІІІ місце;

- Родний Роман, вихованець ДНЗ №15 (музичний керівник Шевчик Олена Володимирівна) - ІІІ місце.

Всі учасники та переможці Конкурсу отримали грамоти  і подарунки,  а музичні керівники - квіти.

Середа Т.І., методист НМЦ