Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку

24 квіт. 2018
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

На сцені були представлені дитячі оркестри, танцювальні, вокальні номери, тріо ЗДО №3,4,5,7,10,13,14,15,16 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

З початком Конкурсу, який став святом і для учасників і для глядачів,  всіх привітала Цемко С.А., директор Науково-методичного центру. А підтримати юних артистів прийшло багато батьків, та вихователів, які щедро нагороджували своїх дітей гучними оплесками.

Журі непросто було  визначити найкращих, тому що кожен виступ вражав безпосередністю, оригінальністю, яскравими костюмами. Але за умовами конкурсу все ж обрали тих, які отримали призові місця.

У номінації «Дитячі оркестри» переможцями стали:

-        оркестр «Веселі кашовари» ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (музичні керівники Обеденко-Романова Ірина Миколаївна,  Задорожня Тетяна Володимирівна)  - І місце;

-        оркестр «Українська мелодія» ДНЗ №10 (музичний  керівник Поварніна Олена Вікторівна) - ІІ місце;

-        оркестр «Веселі краплинки» ДНЗ №16 (музичний керівник Сендецька Ірина Вікторівна) - ІІІ місце

У номінації «Танцювальні колективи» призові місця посіли:

-        танцювальний  колектив «Веселка» ДНЗ №3 (музичні керівники Твердомед Олеся Володимирівна, Крисіна Юлія Юріївна) - І місце;

-        танцювальний колектив ДНЗ №5 (музичний керівник Копка Надія Віталіївна) - ІІ місце.

У номінації «Вокал» місця розподілено таким чином:

- Наконечних Олександра, вихованка ДНЗ №7 (музичний керівник Лахманюк Алла Михайлівна) - І місце;

- Клоков Михайло, вихованець ДНЗ №13 (музичний керівник Лень Олена Леонідівна) - ІІ місце;

- Білоус Емма, вихованка ДНЗ №14 (музичний керівник Хомовненко Галина Вікторівна) - ІІ місце;

- Тріо  “Лялечки” Попова Кіра, Ситник Дарина,  Дахно Анна,  вихованки ДНЗ №4 (музичний керівник Трембач Оксана Володимирівна) - ІІІ місце;

- Родний Роман, вихованець ДНЗ №15 (музичний керівник Шевчик Олена Володимирівна) - ІІІ місце.

Всі учасники та переможці Конкурсу отримали грамоти  і подарунки,  а музичні керівники - квіти.

Середа Т.І., методист НМЦ