Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»

15 трав. 2018
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

За звання лідера року змагалися 4 ініціативних, творчих, талановитих учні, які  стали переможцями  заочного етапу конкурсу.

Усі конкурсанти достойно презентували себе, своє життєве кредо, соціальну позицію, діяльність як лідера учнівського самоврядування, творчі таланти.

За підсумками журі переможцем   міського конкурсу «Лідер року – 2018» визнана  Крісюк Неллі, лідер учнівського самоврядування ЕЗОШ №2. Переможцями  у номінаціях стали:

«Творча особистість» -  Соколик Олександр (ЕБЛ);

«Нестандартний підхід» - Паньків Давид (ЕНВК №5);

«Відкриття року» - Пилипченко Аліна (ЕЗОШ №4).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів в діяльності учнівського самоврядування!

Терпімова В.М., методист НМЦ