23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Очна сесія-тренінг для вчителів початкових класів

11 черв. 2018
З 04 по 08 червня 2018 року, на базі ЕЗОШ №2, проведено заключну очну сесію-тренінг для 59 вчителів початкових класів міста Енергодара і закладів освіти Кам‘янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 н.р.

Педагоги опрацювали методики викладання навчальних предметів у Новій українській школі, основні аспекти вербального оцінювання, говорили  про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, відвідали ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, де ознайомилися  з освітнім середовищем для класів з інклюзивною формою навчання, виконали різноманітні теоретичні та практичні завдання.

По завершенню сесії слухачам вручено сертифікати щодо успішного завершення навчання для роботи в умовах Нової української школи.