Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Очна сесія-тренінг для вчителів початкових класів

11 черв. 2018
З 04 по 08 червня 2018 року, на базі ЕЗОШ №2, проведено заключну очну сесію-тренінг для 59 вчителів початкових класів міста Енергодара і закладів освіти Кам‘янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 н.р.

Педагоги опрацювали методики викладання навчальних предметів у Новій українській школі, основні аспекти вербального оцінювання, говорили  про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, відвідали ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, де ознайомилися  з освітнім середовищем для класів з інклюзивною формою навчання, виконали різноманітні теоретичні та практичні завдання.

По завершенню сесії слухачам вручено сертифікати щодо успішного завершення навчання для роботи в умовах Нової української школи.