Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Управління інформацією в ЦДЮТ

12 черв. 2018
12.06.2018 Науково-методичним центром спільно з ЦДЮТ було проведено круглий стіл «Результати. Перспективи. Управління інформаційними потоками в ЦДЮТ засобами Google- диску»

Учасники круглого столу стали: директор ЦДЮТ, методисти, ЗДНВР, ЗДНМР, психолог, заввідділами (3), секретар - друкарка, ЗДАГЧ, завідувач бібліотекою.

Мета заходу :   підведення підсумків спільної діяльності  НМЦ та ЦДЮТ щодо створення системи управління інформацією  засобами  Google-диску.

У ході заходу було підведено підсумки методичного супроводу адміністративного та педагогічного персоналу ЦДЮТ щодо набутих навичок роботи з інформацією засобами Google-диску.

Директор ЦДЮТ Плахотна Т.О., продемонструвала G-інструменти      ( документообмін; планування діяльності; аналіз роботи), визначила причини проблем мережевої взаємодії учасників обміну інформації в мережі.

Семеренко С.І., завідувач бібліотекою, запропонувала проводити міні-уроки, щоб покращити навички роботи у спільному доступі.

На заході також обговорювалися питання розвитку офіційного сайту ЦДЮТ та подальший розвиток інформаційного простору закладу позашкільної освіти у 2018-2019 н.р.

Ласкова Н.О., методист НМЦ