14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Управління інформацією в ЦДЮТ

12 черв. 2018
12.06.2018 Науково-методичним центром спільно з ЦДЮТ було проведено круглий стіл «Результати. Перспективи. Управління інформаційними потоками в ЦДЮТ засобами Google- диску»

Учасники круглого столу стали: директор ЦДЮТ, методисти, ЗДНВР, ЗДНМР, психолог, заввідділами (3), секретар - друкарка, ЗДАГЧ, завідувач бібліотекою.

Мета заходу :   підведення підсумків спільної діяльності  НМЦ та ЦДЮТ щодо створення системи управління інформацією  засобами  Google-диску.

У ході заходу було підведено підсумки методичного супроводу адміністративного та педагогічного персоналу ЦДЮТ щодо набутих навичок роботи з інформацією засобами Google-диску.

Директор ЦДЮТ Плахотна Т.О., продемонструвала G-інструменти      ( документообмін; планування діяльності; аналіз роботи), визначила причини проблем мережевої взаємодії учасників обміну інформації в мережі.

Семеренко С.І., завідувач бібліотекою, запропонувала проводити міні-уроки, щоб покращити навички роботи у спільному доступі.

На заході також обговорювалися питання розвитку офіційного сайту ЦДЮТ та подальший розвиток інформаційного простору закладу позашкільної освіти у 2018-2019 н.р.

Ласкова Н.О., методист НМЦ