23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Управління інформацією в ЦДЮТ

12 черв. 2018
12.06.2018 Науково-методичним центром спільно з ЦДЮТ було проведено круглий стіл «Результати. Перспективи. Управління інформаційними потоками в ЦДЮТ засобами Google- диску»

Учасники круглого столу стали: директор ЦДЮТ, методисти, ЗДНВР, ЗДНМР, психолог, заввідділами (3), секретар - друкарка, ЗДАГЧ, завідувач бібліотекою.

Мета заходу :   підведення підсумків спільної діяльності  НМЦ та ЦДЮТ щодо створення системи управління інформацією  засобами  Google-диску.

У ході заходу було підведено підсумки методичного супроводу адміністративного та педагогічного персоналу ЦДЮТ щодо набутих навичок роботи з інформацією засобами Google-диску.

Директор ЦДЮТ Плахотна Т.О., продемонструвала G-інструменти      ( документообмін; планування діяльності; аналіз роботи), визначила причини проблем мережевої взаємодії учасників обміну інформації в мережі.

Семеренко С.І., завідувач бібліотекою, запропонувала проводити міні-уроки, щоб покращити навички роботи у спільному доступі.

На заході також обговорювалися питання розвитку офіційного сайту ЦДЮТ та подальший розвиток інформаційного простору закладу позашкільної освіти у 2018-2019 н.р.

Ласкова Н.О., методист НМЦ