14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Вітаємо з перемогою!

13 черв. 2018
Підведено підсумки обласного фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів закладів дошкільної освіти «Україна - рідний край».

Пудло О. В., вихователь ДНЗ №3, взяла участь у фестивалі у номінації  «Методичні матеріали з національно-патріотичного виховання дошкільників в дозвіллєвий час» і отримала І-е місце.

Ольга Володимирівна представила систему гурткової роботи з формування патріотичних почуттів у дітей старшого дошкільного віку засобами музейної педагогіки з використанням ІКТ «Маленькі майстри».

Програма гуртка націлена  на формування національної свідомості дітей дошкільного віку та розвиток їх творчої активності під час ознайомленням з українським народним мистецтвом в міні-музеях.

З матеріалами вихователя, представленими на фестивалі можна ознайомитись за посиланням http://charivna-veselka.blogspot.com/

Вітаємо колегу з достойною ПЕРЕМОГОЮ!

Середа Т.І., методист НМЦ