23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Переможці обласного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року)

13 черв. 2018
11.06.2018 року підведено підсумки обласного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» («Методист року-2018»).

Вітаємо колег, які стали переможцями фестивалю:

І місце - Миргородська О.І., вихователь ДНЗ №15. Тема досвіду: «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційних технік малювання»;

ІІ місце - Краснянська С.І., вихователь ДНЗ №13. Тема досвіду: «Використання технології інтелектуально-творчого розвитку «Казкові лабіринти гри» В.Воскобовича у пізнавальному розвитку дошкільників».

З матеріалами можна познайомитись на електронному освітньому ресурсі «Малятко» Науково-методичного центру в розділі «Кращий досвід педагогів ДНЗ за посиланням https://sereda131.wixsite.com/molyatko

Шановні колеги, з перемогою Вас! Здоров‘я, творчої наснаги у всіх Ваших починаннях та справах.

Середа Т.І., методист НМЦ