Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

13 черв. 2018
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Серед них ДНЗ №10 виборов І місце у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу».

В матеріалах на огляд-конкурс педагоги показали нетрадиційні підходи до створення розвивального середовища для зміцнення психічного та фізичного здоров‘я дітей свого закладу, методичного забезпечення фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми: туризму, гурткової роботи, корекційної роботи порушень постави та стопи,  до розроблених парціальних програм.  Крім того до матеріалів , представлених на огляд – конкурс, ввійшли перспективні педагогічні досвіди педагогів, методичні розробки, перспективне планування занять та інше.

З перемогою Вас, шановні колеги!

Про роботу закладу дивіться на відео за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=YSTl0_BIkgY

Середа Т.І., методист НМЦ