Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

Учасники тренінгу, під керівництвом тренера Шевченко Ганни, дізналися про етапи, з яких складається розробка та реалізація волонтерської програми, переконалися в тому, що цикл управління діяльністю волонтерів – це багатоетапний процес, в якому кожен етап є обов’язковим і важливим. Педагоги розробили власні волонтерські проекти та переконалися в тому, що саме волонтерська діяльність  допомагає розвивати громадянські та соціальні компетентності  дітей і дорослих.

Завершальним етапом заходу стало вручення Сертифікатів про підвищення кваліфікації на тренінгу «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти» за програмою «Організація та координація волонтерської діяльності».

Терпімова В.М., методист НМЦ