Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ

19 черв. 2018
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

Під час засідання розглядались питання:

1. Про результати дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності закладів освіти міста у 2017/2018 навчальному році.
  2. Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я «Дидактичне забезпечення викладання основ здоров'я у 9 класі за новим Державним стандартом».
  3. Про результати участі учнів закладів загальної середньої освіти  в обласному етапі учнівських олімпіад  у 2017/2018 н.р.
  4. Про роботу опорних закладів освіти.

Представники адміністрації закладів освіти  Марієва О.Г., директор ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ»№6, Погребняк Н.С., вихователь-методист ДНЗ№10, ГришуковаТ.А., вихователь-методист ДНЗ№5, Шевчук В.М., вихователь-методист ДНЗ№12, Кузьменко Ж.М., заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія»  познайомили присутніх з проміжними результатами дослідно-експериментальної роботи закладів у 2017/2018 навчальному році, як експериментальних майданчиків.

Придчіна А.І., методист НМЦ, надала аналітичну інформацію щодо результативності обласного та державного етапів Всеукраїнських олімпіад і відзначили підвищення якості участі учнів у 2017-2018 навчальному році.

Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я та про роботу опорних закладів освіти ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЦТКС, ДНЗ№7 познайомила присутніх Дмитренко Л.А., методист НМЦ.

Присутні члени Науково-методичної ради НМЦ відзначили інформацію корисною та пізнавальною і необхідною для використання в подальшій діяльності закладів освіти.