Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ

19 черв. 2018
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

Під час засідання розглядались питання:

1. Про результати дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності закладів освіти міста у 2017/2018 навчальному році.
  2. Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я «Дидактичне забезпечення викладання основ здоров'я у 9 класі за новим Державним стандартом».
  3. Про результати участі учнів закладів загальної середньої освіти  в обласному етапі учнівських олімпіад  у 2017/2018 н.р.
  4. Про роботу опорних закладів освіти.

Представники адміністрації закладів освіти  Марієва О.Г., директор ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ»№6, Погребняк Н.С., вихователь-методист ДНЗ№10, ГришуковаТ.А., вихователь-методист ДНЗ№5, Шевчук В.М., вихователь-методист ДНЗ№12, Кузьменко Ж.М., заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія»  познайомили присутніх з проміжними результатами дослідно-експериментальної роботи закладів у 2017/2018 навчальному році, як експериментальних майданчиків.

Придчіна А.І., методист НМЦ, надала аналітичну інформацію щодо результативності обласного та державного етапів Всеукраїнських олімпіад і відзначили підвищення якості участі учнів у 2017-2018 навчальному році.

Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я та про роботу опорних закладів освіти ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЦТКС, ДНЗ№7 познайомила присутніх Дмитренко Л.А., методист НМЦ.

Присутні члени Науково-методичної ради НМЦ відзначили інформацію корисною та пізнавальною і необхідною для використання в подальшій діяльності закладів освіти.