23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ

19 черв. 2018

Під час засідання розглядались питання:

1. Про результати дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності закладів освіти міста у 2017/2018 навчальному році.
  2. Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я «Дидактичне забезпечення викладання основ здоров'я у 9 класі за новим Державним стандартом».
  3. Про результати участі учнів закладів загальної середньої освіти  в обласному етапі учнівських олімпіад  у 2017/2018 н.р.
  4. Про роботу опорних закладів освіти.

Представники адміністрації закладів освіти  Марієва О.Г., директор ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ»№6, Погребняк Н.С., вихователь-методист ДНЗ№10, ГришуковаТ.А., вихователь-методист ДНЗ№5, Шевчук В.М., вихователь-методист ДНЗ№12, Кузьменко Ж.М., заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія»  познайомили присутніх з проміжними результатами дослідно-експериментальної роботи закладів у 2017/2018 навчальному році, як експериментальних майданчиків.

Придчіна А.І., методист НМЦ, надала аналітичну інформацію щодо результативності обласного та державного етапів Всеукраїнських олімпіад і відзначили підвищення якості участі учнів у 2017-2018 навчальному році.

Про результати роботи міської творчої групи вчителів основ здоров’я та про роботу опорних закладів освіти ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЦТКС, ДНЗ№7 познайомила присутніх Дмитренко Л.А., методист НМЦ.

Присутні члени Науково-методичної ради НМЦ відзначили інформацію корисною та пізнавальною і необхідною для використання в подальшій діяльності закладів освіти.