Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

День хрещення Київської Русі – України

27 лип. 2018
28 липня 2018 року Україна відзначає 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України та День рівноапостольного князя Володимира. Свято встановлене відповідно до Указу Президента України № 915/2009 від 10 листопада 2009 року.

Утвердження християнства стало потужним поштовхом для розвитку освіти й культури: почали відкриватися школи, у Києві звели головний храм Русі – Десятинну церкву Богородиці (996 р.). Прийняття християнства від Константинополя, а не від Рима, привело до того, що Русь у середині ХІ ст. опинилася по східний бік Великого розколу 1054 року. Цивілізаційні наслідки цієї події справили величезний вплив на всю подальшу історію східнослов’янських країн.

Детальніше про ці та інші цікаві факти можна дізнатися з тематичної книжкової виставки, що розпочала роботу у читальному залі для студентів Науково-технічної бібліотеки університету. Запрошуємо всіх бажаючих!