Розпочато роботу Школи вихователя групи подовженого дня

18 вер. 2018
18 вересня за ініціативи Науково-методичного центру розпочато роботу Школи вихователя групи подовженого дня, до складу якої входять вихователі груп подовженого дня 1-2 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Метою роботи  Школи  є  підвищення фахової майстерності вихователів груп подовженого дня  щодо впровадження Концепції Нової української школи, стимулювання процесу професійно-особистісного самовдосконалення.

На занятті вихователі ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища в Новій  українській початковій школі,  із поняттям та значенням ранкових зустрічей в умовах модернізації освіти, розглянули  стратегії розвитку критичного мислення, обговорили використання веб-ресурсів  блогу «Початкова школа»  м.Енергодара.

Добрева А.І.,методист НМЦ