Розвиток ЄІОП системи освіти м.Енергодара

19 вер. 2018
19.09.2018 управлінням освіти та Науково-методичним центром була проведена інструктивно-методична нарада за участю начальника управління освіти Букреєвої С.М., спеціалістів управління освіти, директора НМЦ Цемко С.А., методистів НМЦ, керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО та їх заступників з питання розвитку ЄІОП системи освіти у 2018-2019н.р.

У формулі Нової української школи (НУШ) закладено наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи.

Усвідомлення того, що ми вже живемо в інформаційному суспільстві і є його активними споживачами, потребує розуміння того, що школа не може залишатися осторонь і жити минулим століттям. Навіть якщо технології увійшли в освітній заклад, треба постійно проводити експертні оцінки наскільки вони ефективні і прогресивні, ажде ІТ-технології надзвичайно швидко змінюються.

Отже,  інформаційний освітній простір будь-якого  закладу освіти і  системи освіти міста в цілому  залишається стратегічним напрямком діяльності, який потребує стратегічного, тактичного та оперативного планування у відповідності до функцій управління.  Процеси децентралізації в освіті сьогодні дозволяють кожному освітньому закладу вибудовувати простір індивідуально, у відповідності до рівня ІКТ-готовності адміністрації, педагогів, матеріально-технічної складової.

Ласкова Н.О., методист НМЦ