14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Засідання міської творчої групи вихователів дошкільних груп ЗДО

12 жовт. 2018
12 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулось засідання міської творчої групи вихователів ЗДО з теми «Експериментально-дослідницька діяльність з дітьми передшкільного віку».

Метою роботи було:

- формування мотиваційної готовності педагогів до роботи над обраною темою;

- впровадження в освітній процес методів та прийомів роботи, які базуються на діяльнісному підході з метою формування життєво - компетентнісної особистості та реалізації ІІІ етапу єдиної науково-методичної теми міста.

Учасники творчої групи обмінялись досвідом щодо організації роботи з дитячого експериментування.  Макаревич С.Г., керівник творчої групи, надала педагогам консультацію з організації пошуково-дослідницької діяльності з живою природою дітей  передшкільного віку та запропонувала розподілити обов‘язки щодо розробки перспективного плану роботи з організації пошуково-дослідницької діяльності з живою природою дітей  в ЗДО.

Середа Т.І., методист НМЦ