Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Засідання міської творчої групи вихователів дошкільних груп ЗДО

12 жовт. 2018
12 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулось засідання міської творчої групи вихователів ЗДО з теми «Експериментально-дослідницька діяльність з дітьми передшкільного віку».

Метою роботи було:

- формування мотиваційної готовності педагогів до роботи над обраною темою;

- впровадження в освітній процес методів та прийомів роботи, які базуються на діяльнісному підході з метою формування життєво - компетентнісної особистості та реалізації ІІІ етапу єдиної науково-методичної теми міста.

Учасники творчої групи обмінялись досвідом щодо організації роботи з дитячого експериментування.  Макаревич С.Г., керівник творчої групи, надала педагогам консультацію з організації пошуково-дослідницької діяльності з живою природою дітей  передшкільного віку та запропонувала розподілити обов‘язки щодо розробки перспективного плану роботи з організації пошуково-дослідницької діяльності з живою природою дітей  в ЗДО.

Середа Т.І., методист НМЦ