Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Урочистості до Дня захисника України

12 жовт. 2018
12 жовтня біля пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО «Герої нашого часу» відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України.

З теплими словами привітання до присутніх – учнів та педагогів закладів загальної середньої освіти звернулися заступник міського голови  Терентьєв А.А., учасник бойових дій, керівник громадської організації «Самооборона Енергодара» Баляба О. Ф. та заступник міського військового комісару Шумайлов В.М. Вони побажали мужнім захисникам України – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя. Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих за незалежність  України.