19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Компетентнісно спрямований урок

8 лист. 2018
08.11.2018 в Науково-методичному центрі відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Компетентнісно спрямований урок»

Заняття було  присвячено аналізу 4 тижнів навчання та інструктуванню слухачів щодо практики проведення самоаналізу та самооцінки уроку.

Слухачі познайомилися  з  методичним сервісом Педагогічне колесо, вибудоване Алланом Каррингтоном  на основі застосування піраміди Б. Блума.  Використання сервісу дозволить вчителю здійснити ревізію навчальних завдань, які пропонуються до виконання учням,   на відповідність рівням розумової діяльності. Як показує практика, більшість навчальних вправ, на жаль, спрямовані на відтворення чи розпізнання інформації, розуміння та інтерпретацію, перетворення з одних умов на інші. А от навички мислення високого рівня часто на уроці залишаються поза увагою з боку вчителя. Ось чому доцільно вчителю проводити таку собі «ревізію» навчальних занять на предмет розвитку навичок мислення усіх рівнів.

На занятті  розглядався інструмент для здійснення самоаналізу та самооцінки уроку вчителем.

Презентація до заняття

Ласкова Н.О.,  методист НМЦ