19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

Компетентнісно спрямований урок

8 лист. 2018
08.11.2018 в Науково-методичному центрі відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Компетентнісно спрямований урок»

Заняття було  присвячено аналізу 4 тижнів навчання та інструктуванню слухачів щодо практики проведення самоаналізу та самооцінки уроку.

Слухачі познайомилися  з  методичним сервісом Педагогічне колесо, вибудоване Алланом Каррингтоном  на основі застосування піраміди Б. Блума.  Використання сервісу дозволить вчителю здійснити ревізію навчальних завдань, які пропонуються до виконання учням,   на відповідність рівням розумової діяльності. Як показує практика, більшість навчальних вправ, на жаль, спрямовані на відтворення чи розпізнання інформації, розуміння та інтерпретацію, перетворення з одних умов на інші. А от навички мислення високого рівня часто на уроці залишаються поза увагою з боку вчителя. Ось чому доцільно вчителю проводити таку собі «ревізію» навчальних занять на предмет розвитку навичок мислення усіх рівнів.

На занятті  розглядався інструмент для здійснення самоаналізу та самооцінки уроку вчителем.

Презентація до заняття

Ласкова Н.О.,  методист НМЦ