16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Компетентнісно спрямований урок

8 лист. 2018
08.11.2018 в Науково-методичному центрі відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Компетентнісно спрямований урок»

Заняття було  присвячено аналізу 4 тижнів навчання та інструктуванню слухачів щодо практики проведення самоаналізу та самооцінки уроку.

Слухачі познайомилися  з  методичним сервісом Педагогічне колесо, вибудоване Алланом Каррингтоном  на основі застосування піраміди Б. Блума.  Використання сервісу дозволить вчителю здійснити ревізію навчальних завдань, які пропонуються до виконання учням,   на відповідність рівням розумової діяльності. Як показує практика, більшість навчальних вправ, на жаль, спрямовані на відтворення чи розпізнання інформації, розуміння та інтерпретацію, перетворення з одних умов на інші. А от навички мислення високого рівня часто на уроці залишаються поза увагою з боку вчителя. Ось чому доцільно вчителю проводити таку собі «ревізію» навчальних занять на предмет розвитку навичок мислення усіх рівнів.

На занятті  розглядався інструмент для здійснення самоаналізу та самооцінки уроку вчителем.

Презентація до заняття

Ласкова Н.О.,  методист НМЦ