Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"

13 груд. 2018
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

В квест-грі  взяли участь  п'ять команд учнів 10-х класів допрофесійних груп: ЕНВК№1, ЕЗОШ№2, ЕЗОШ№4, ЕЗОШ№7, ЕНВК "ЗНЗ-МНВК.

Учасники команд виконували завдання, відповідали на питання, які стосувалися знань про професії: кухар, перукар, оператор комп'ютерного  набору, секретар керівника, водій.

Учні  не тільки  показали свої знання та навички, а і роботу  в команді.

За рішенням журі місця розподілились таким чином:

І місце - команда ЕЗОШ№2 "Лідер"

ІІ місце - команда ЕНВК№1 " Майстри"

ІІ місце - команда ЕНВК "ЗНЗ-МНВК" "Гідна зміна"

ІІІ місце - команда ЕЗОШ№7 "Вікторія"

ІІІ місце - команда ЕЗОШ№4 "Професори"

Всіх учасників нагороджено грамотами і подарунками, спонсором яких  була Запорізька філія Енергодарського міського центру зайнятості.

Вітаємо учасників команд і бажаємо успіхів у навчанні та майбутньому виборі професії!

Методист НМЦ ГлінськаТ.В.