Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки

14 груд. 2018
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Добрева А.І., методист НМЦ, ознайомила учасників семінару з теоретичними засадами Концепції  Нової української школи  та особливостями  організації освітнього середовища в перших класах.

Середа Т.І., методист НМЦ з дошкільної освіти, продовжила розмову з педагогами щодо наступності в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО,  звернувши увагу на наступність у формуванні компетентностей дітей ЗДО та початкової ланки школи та інструктивно-методичні рекомендації листа МОН України від 19.04.2018 №1/9-249 щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти.

Руденко М.М., вихователь-методист ДНЗ№10, ознайомила колег закладів освіти із програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також для інших форм здобуття дошкільної освіти.

Добрева А.І., Середа Т.І., методисти НМЦ