Заходи в рамках інформаційної кампанії ЗНО 2019

4 січ. 2019
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії планує провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання.

10.01.2019 о 14.30 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу».

Доступ до участі в заході за таким посиланням:

Запрошуємо взяти участь у заході випускників закладів загальної середньої освіти міста та класних керівників випускних класів.

Л.В. Романюк, методист НМЦ