19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Засідання міського методичного об’єднання практичних психологів, соціальних педагогів закладів дошкільної освіти

10 січ. 2019
10 січня Науково-методичний центр організував проведення засідання міського методичного об’єднання практичних психологів, соціальних педагогів закладів дошкільної освіти з теми «Дошкільна освіта як основа формування особистості. Успішна соціалізація дошкільника».

Мета засідання  -  розширити теоретичні знання спеціалістів психологічної служби щодо шляхів гармонійного розвитку особистості дошкільника та сприяти оволодінню ними методами і прийомами психологічної і соціально-педагогічної допомоги дітям в освітньому процесі.

Див. далі   https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=2549654616318473406#editor/target=post;postID=7083935599332682209

Павленко Т.М., методист  НМЦ