16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО

11 січ. 2019

Мета: опанування педагогами прийомів ефективної взаємодії з батьками та розкриття практичних аспектів взаємодії з ними.

На занятті з учасниками школи обговорили завдання та етапи взаємодії з батьками, визначили ефективні форми і методи взаємодії з ними. На практичній частині відпрацювали алгоритм проведення батьківських зборів в групі.

Матеріали далі: https://doshkolnik1.blogspot.com/2019/01/blog-post_11.html

Середа Т.І., методист НМЦ