19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Міський огляд-конкурс «ЮІР -2015»

29 квіт. 2015
28 квітня 2015 року на базі ЦДЮТ Науково-методичним центром було проведено міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР -2015». В ньому взяли участь чотири команди: загін ЮІР «Круті повороти» ЕНВК №1, загін ЮІР «Крутий поворот» ЕБЛ, загін ЮІР «Дорожній патруль» ЕЗОШ №7 та загін ЮІР «Джентельмени удачі» ЦДЮТ.

Кращими на етапах визнані:

«Юний пропагандист» - Бакута Анна, юний інспектор загону ЮІР ЕНВК №1 та Чєрєданова Катерина, юний інспектор загону ЮІР ЕЗОШ №7.

«Юний регулювальник» - Детсков Іван, юний інспектор загону ЮІР ЕБЛ.

«Медична допомога» - Фоменко Ліна, юний інспектор загону ЮІР ЕНВК №1 та Кузовов Дмитро, юний інспектор загону ЮІР ЕБЛ.

«Знання ПДР» - Зарівний Данило та Сидирина Ксенія,  юні інспектори загону ЮІР ЕБЛ.

Команда Енергодарського  багатопрофільного ліцею «Круті повороти»  ( керівник Дем’яник О.Г.) виборола перше місце в міському етапі огляду-конкурсу та буде представляти наше місто на  зональному етапі  «ЮІР - 2015».

Друге загальнокомандне місце поділили загони ЮІР ЕЗОШ №7 та ЦДЮТ.

На третьому місці – загін ЮІР ЕНВК №1.

Вітаємо переможців!

Худенкова І.Г., методист НМЦ