ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України

14 лист. 2019
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Учасників конференції та гостей привітала начальник управління освіти Букреєва Світлана Михайлівна. Вона побажала юним науковцям перемог, а журі плідної роботи.

До журі конкурсу були запрошені  науковці  ЗНУ, спеціалісти управління освіти, Науково-методичного центру, фахові спеціалісти  підприємств та організацій міста.

У 30 секціях 10 відділень МАН України свої роботи представили 46 вихованців. Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки. Учасники та їх наукові керівники отримали рекомендації для подальшої роботи.

Попереду – обласний етап. То ж побажаємо учасникам конкурсу та їх керівникам успіхів!