9 груд. 2019
Психолого-педагогічний тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти
05 - 06 грудня 2019 року на базі ДНЗ №7 для педагогів закладів дошкільної освіти міста проведено обласний психолого-педагогічний тренінг з теми «Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола».

9 груд. 2019
Тиждень правової освіти
Традиційно на початку грудня в Україні вже водинадцяте відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Засідання ММО класних керівників
05 грудня 2019 року, в рамках засідання ММО керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, була проведена методична кав’ярня на тему «Системний моніторинг виховного процесу».

6 груд. 2019
ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва
05 грудня 2019 року на базі ЕЗОШ №2, в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва, відбувся майстер-клас «Сувенір з холодного фарфору». Секретами майстерності поділилася з колегами Гулак Вікторія Геннадіївна, керівник гуртка ЦДЮТ.

Військово-спортивне свято до Збройних Сил України
05 грудня 2019 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбулися міські військово-спортивні змагання, присвячені 28-й річниці Збройних Сил України. Свято відкрила начальник управління освіти Букреєва С.М. В своєму виступі вона привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, зазначила, що у цей день ми вшановуємо усіх військових, які служать у лавах Збройних Сил України та побажала успішних виступів командам.

Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів
5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста

18 лист. 2019
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Практичні психологи та соціальні педагоги опрацювали теоретичні аспекти проблеми психосоматичних розладів та вправлялись в ефективних способах їх вирішення через техніки системно-миследіяльнісного підходу.  Див. далі

Павленко Т.М., методист НМЦ