9 груд. 2019
Психолого-педагогічний тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти
05 - 06 грудня 2019 року на базі ДНЗ №7 для педагогів закладів дошкільної освіти міста проведено обласний психолого-педагогічний тренінг з теми «Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола».

9 груд. 2019
Тиждень правової освіти
Традиційно на початку грудня в Україні вже водинадцяте відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Засідання ММО класних керівників
05 грудня 2019 року, в рамках засідання ММО керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, була проведена методична кав’ярня на тему «Системний моніторинг виховного процесу».

6 груд. 2019
ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва
05 грудня 2019 року на базі ЕЗОШ №2, в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва, відбувся майстер-клас «Сувенір з холодного фарфору». Секретами майстерності поділилася з колегами Гулак Вікторія Геннадіївна, керівник гуртка ЦДЮТ.

Військово-спортивне свято до Збройних Сил України
05 грудня 2019 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбулися міські військово-спортивні змагання, присвячені 28-й річниці Збройних Сил України. Свято відкрила начальник управління освіти Букреєва С.М. В своєму виступі вона привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, зазначила, що у цей день ми вшановуємо усіх військових, які служать у лавах Збройних Сил України та побажала успішних виступів командам.

Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів
5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

Партнерська комунікація у мережі

19 лист. 2019
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

На занятті аналізувалася  робота двох попередніх тижнів навчання, коли педагоги  набували технічних навичок роботи з сервісом Classroom, проектували  власне навчальне середовище,  добирали і систематизували  контент, який має бути розміщений в авторській випускній роботі.

Педагоги, що навчаються на ДК «Навчальне середовище на Classroom»  перейшли  до другого етапу  -  створення  КЛАСу та забезпечення  його функціонування у режимі тестування , яке триватиме до 30 листопада 2019 року.

Ласкова Н.О., методист НМЦ