9 груд. 2019
Психолого-педагогічний тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти
05 - 06 грудня 2019 року на базі ДНЗ №7 для педагогів закладів дошкільної освіти міста проведено обласний психолого-педагогічний тренінг з теми «Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола».

9 груд. 2019
Тиждень правової освіти
Традиційно на початку грудня в Україні вже водинадцяте відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Засідання ММО класних керівників
05 грудня 2019 року, в рамках засідання ММО керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, була проведена методична кав’ярня на тему «Системний моніторинг виховного процесу».

6 груд. 2019
ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва
05 грудня 2019 року на базі ЕЗОШ №2, в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва, відбувся майстер-клас «Сувенір з холодного фарфору». Секретами майстерності поділилася з колегами Гулак Вікторія Геннадіївна, керівник гуртка ЦДЮТ.

Військово-спортивне свято до Збройних Сил України
05 грудня 2019 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбулися міські військово-спортивні змагання, присвячені 28-й річниці Збройних Сил України. Свято відкрила начальник управління освіти Букреєва С.М. В своєму виступі вона привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, зазначила, що у цей день ми вшановуємо усіх військових, які служать у лавах Збройних Сил України та побажала успішних виступів командам.

Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів
5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»

19 лист. 2019
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

Учасниками заходу  були учні і педагоги закладів загальної середньої освіти  міста, які  представили  поетів і письменників Запорізького краю.

Учні відтворили  літературні портрети Марини Брацило,  Григорія Лютого, Любові Геньби,  Володимира Чубенка, Петра Ребра.  Учні-учасники заходу проявили свої таланти  у декламуванні віршів, гуморесок,  виконанні танцювальних замальовок і пісень, написаних на слова представлених поетів.

Одним з яскравих епізодів  літературно-музичного заходу була презентація творчості енергодарської поетеси Надії Рубінської. Зі сцени прозвучали вірші поетеси у виконані учнів і автора.

Літературно-музична світлиця зустрічала гостино всіх учасників, педагогів і гостей, які висловили вдячність команді однодумців під керівництвом Гандзюк Ж.М.

Ти не знаєш добре України, якщо на Запоріжжі не бував, де небо – то від хвиль Дніпрових синє, то золоте – від степових заграв…  Петро Ребро

Глінська Т.В., методист