18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Майстер-клас для бібліотекарів ЗЗСО міста

22 лист. 2019
21 листопада у Науково-методичному центрі проведено майстер-клас для шкільних бібліотекарів «Сервіс StoryJumper – створюємо «живі» книги».

На майстер-клас бібліотекарі завітали не з пустими руками, а принесли не тільки смартфони, а й ноутбуки. Дуже доречно, бо за допомогою цих гаджетів учасники перевірили рівень своєї ІКТ-компетентності, переглянули ролик «Один день з життя бібліотекаря» і створили власну інтерактивну книгу.

Під час рефлексії бібліотекарі визнали, що майстер-клас був цікавим і корисним.