Заняття інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів

6 груд. 2019
5 грудня 2019 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи вихователів ГПД 2-3 класів. На занятті продовжено опрацьовування нових технологій та методів НУШ в освітньому процесі.

В ході заняття вихователі ознайомились з  технологією "Шість капелюхів мислення"- прийомом для розвитку критичного мислення. Провели вправи, які сприяють розвитку мислення, мовлення, уваги учнів. Визначили, що метод шести капелюхів  - це простий і практичний спосіб паралельного мислення.  Дізнались про принцип організації в режимі цієї технології, а саме: кожен учень, або група учнів мислить так, як вимагає колір одягнутого капелюшка. Саме цей метод дозволяє: розумову працю зробити яскравим і захопливим засобом керування своїм мисленням.

Вихователі творчо та активно працювали у групах. Проявили креативність, зацікавленість під час вправи «Сенкан». Обговорили можливості застосування методу у своїй роботі  з учнями.

Стьопіна І.А., методист НМЦ