Заняття інтерактивної Школи для вчителів 1-х класів ЗЗСО міста

15 січ. 2020
14 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 1-х класів ЗЗСО міста з теми «Технологія конструювання інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 кл.» та «Впровадження нових технологій НУШ в освітній процес».

На засіданні педагоги опрацювали нові підходи щодо оцінювання в освітній системі, а саме   формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів. Вчителі ознайомились з  алгоритмом діяльності щодо організації формувального оцінювання, орієнтирами для конструювання моделі у конкретному класі,  техніками та процедурою використання. Присутні визначали шляхи здійснення реалізації формувального оцінювання та  вирішили розробити приклади використання прийомів формувального оцінювання на основі  шаблонів фронтального  та технік формувального  оцінювання.

Стьопіна І.А., методист НМЦ