Підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 січ. 2020
15 січня 2020 року підведено підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивлюсь у твої зіниці…») у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

В міському етапі Конкурсу взяли участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.  Всього на Конкурс було надано 15 творчих робіт учнів, в номінації «Література» - 10 робіт, в номінації  «Історія України і державотворення» - 5 робіт.

За рішенням журі міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості визнано 13 переможців.

Для участі в обласному етапі надано творчі роботи учнів:

Криворучко Поліни, учениці 11-А класу           ЕНВК№1, керівник Басіч А. С.;

Кулініч Анастасії, учениці 10-А класу ЕБЛ, керівник Біла Т. П.;

Тимошенко Анастасії, учениці 7-А класу          ЕЗОШ№4, керівник Гандзюк Ж.М.

Желнаковської  Олени,  учениці 10-В класу ЕЗОШ№7, керівник Недобер І.Г.

Бєлоусова Руслана, учня 11-А класу ЕНВК№1, керівник    Чиж В. С.

Хітайлової Катерини, учениці 11- класу  ЕНВК№5,керівник Губарева С.Ф.

Вітаємо переможців міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості! Бажаємо творчих успіхів та перемоги в обласному етапі!

Глінська Т.В.,методист НМЦ