18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи

13 лют. 2020
13 лютого 2020 року в НМЦ проведено майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми: "Шість цеглинок 2.0".

Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Методика "Шість цеглинок 2.0"є сучасною, динамічною та відкритою системою, яка пропонує нові можливості в освітньому просторі школи. Особливість - розвиває просторове сприйняття і мислення. Ця методика передбачає роботу з набором з шести цеглинок LEGO та килимком формату А-3.

Учасники майстер-класу аналізували і встановлювали прямі зв'язки між розміщенням цеглинок у просторі, усно виконували математичні дії та відображали отримані результати на килимку. Практично ознайомились з вправами методики "Шість цеглинок 2.0", активно співпрацювали у групах,  проявляли  творчість та  зацікавленість.

Заступники директорів висловили бажання впроваджувати дану методику у роботі з педагогами.

Стьопіна І.А., методист