Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО

14 лют. 2020
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

На занятті з дітьми 4-го року життя,  Устименко В.О. вихователь  ДНЗ №12, майстерно продемонструвала особливості використання інноваційної технології сторітеллінгу.

Криворучко С.Р., практичний психолог ДНЗ №12, поділилася з колегами власним досвідом впровадження  вищезазначеної технології.

В практичній  частині психолог та  вихователь  провели майстер-клас по складанню історій.

В кінці засідання члени ММО стали учасниками круглого столу «Форми роботи з дітьми які не мають бажання займатися зображувальною діяльністю». Всі вихователі поділились своїми напрацюваннями з даного питання.

Середа Т.І., методист НМЦ