31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Вітаємо призерів обласних олімпіад!

18 лют. 2020
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

Найбільш успішним була участь команди  нашого міста в олімпіаді з інформаційних технологій, адже всі 6 учасників, які навчаються у Енергодарському багатопрофільному ліцеї, здобули призові місця. Перше призове місце посіла Депенчук Марія (11-А), Марініч Олеся (11-А) і Адаменко Олексій (10-А) вибороли другі призові місця; Безверхий Тимофій  (8-А), Мамедова Аліса (9-Б) Малицький Денис (10-А) отримали треті призові місця. Підготували учнів до таких високих звершень Дятлова О.А. і Легка Ю.М., учителі інформатики цього закладу.

В олімпіаді з російської мови і літератури вдало виступили  знову ж таки учні Енергодарського багатопрофільного ліцею: Панасєйко Марія (10-А) - друге призове місце, Кулініч Анастасія (10-А)- третє призове місце.  До перемоги вела цих дівчат Смьордова О. В.,  учитель російської мови і літератури. Плодовська Ірина (9-А),  Старусєва Єлизавета (11-А), учениці ЕБЛ, вибороли треті призові місця (учитель Монько Н.Д.). Учениця 11-Б класу ЕНВК №5  Потоскуєва Анна також здобула  третє призове місце в олімпіаді з російської мови і літератури (учитель Безотосна Т.І.).

Свою третю перемогу в обласних олімпіадах цього року здобув Єгембердінов Арсеній, учень 8-А класу ЕБЛ, який посів друге призове місце в олімпіаді з фізики (учитель Уманська Т.М.). І Белозьоров Володимир, учень 11- Б класу ЕНВК №5, отримав третє призове місце з фізики (учитель Кабакова О.В.).

Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і перемоги в  інтелектуальних  випробуваннях. Щира дяка педагогам, які є натхненниками та організаторами блискучих досягнень своїх учнів.

Придчіна А.І., методист