Вітаємо призерів обласних олімпіад!

18 лют. 2020
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

Найбільш успішним була участь команди  нашого міста в олімпіаді з інформаційних технологій, адже всі 6 учасників, які навчаються у Енергодарському багатопрофільному ліцеї, здобули призові місця. Перше призове місце посіла Депенчук Марія (11-А), Марініч Олеся (11-А) і Адаменко Олексій (10-А) вибороли другі призові місця; Безверхий Тимофій  (8-А), Мамедова Аліса (9-Б) Малицький Денис (10-А) отримали треті призові місця. Підготували учнів до таких високих звершень Дятлова О.А. і Легка Ю.М., учителі інформатики цього закладу.

В олімпіаді з російської мови і літератури вдало виступили  знову ж таки учні Енергодарського багатопрофільного ліцею: Панасєйко Марія (10-А) - друге призове місце, Кулініч Анастасія (10-А)- третє призове місце.  До перемоги вела цих дівчат Смьордова О. В.,  учитель російської мови і літератури. Плодовська Ірина (9-А),  Старусєва Єлизавета (11-А), учениці ЕБЛ, вибороли треті призові місця (учитель Монько Н.Д.). Учениця 11-Б класу ЕНВК №5  Потоскуєва Анна також здобула  третє призове місце в олімпіаді з російської мови і літератури (учитель Безотосна Т.І.).

Свою третю перемогу в обласних олімпіадах цього року здобув Єгембердінов Арсеній, учень 8-А класу ЕБЛ, який посів друге призове місце в олімпіаді з фізики (учитель Уманська Т.М.). І Белозьоров Володимир, учень 11- Б класу ЕНВК №5, отримав третє призове місце з фізики (учитель Кабакова О.В.).

Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і перемоги в  інтелектуальних  випробуваннях. Щира дяка педагогам, які є натхненниками та організаторами блискучих досягнень своїх учнів.

Придчіна А.І., методист