Заклади освіти міста Енергодара приєдналися до відзначення Міжнародного дня рідної мови

24 лют. 2020
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся освітянська родина міста Енергодара.

У закладах освіти  було організовано   виготовлення стіннівок, плакатів, малюнків, тематичних стендів та  літературних газет. Діти та педагоги стали учасниками та організаторами   мовознавчих вікторин, лінгвістичних турнірів, ігор, брейн-рингів, літературно-музичних свят.  Класними керівниками і класоводами проведено інформаційні години: «Збережи солов’їну – захисти Україну», «Мова – душа народу», «Серце народу - це мова, це слово» «О, слово рідне! Хто без тебе я!». В шкільних бібліотеках оформлені книжкові виставки: «Відкрий,  рідна мово, свої скарбниці золоті!», «Наша мова – калинова», «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».

Учні початкової ланки і вихованці закладів дошкільної освіти  переглядали мультфільми і кінофільми з екранізацією українських казок.

Старшокласники брали участь у фестивалі STEM – проєктів, флешмобі «МоваНаЧасі»,  квесті «Цікава мова».

Проведені виховні заходи збагатили здобувачів освіти  знаннями про рідну мову,   познайомили з багатством і красою рідної мови.

Далі

Глінська Т.В., методист