31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Національний вебінар МОН з питань підвищення кваліфікації педпрацівників ЗЗСО

23 бер. 2020
23/03/2020 | Відеозапис та матеріали національного вебінару МОН з питань підвищення кваліфікації педпрацівників ЗЗСО

Ось за цим посиланням http://bit.ly/recordwebinarmoestpd Ви зможете переглянути / завантажити відеозапис вебінару, якщо Ви не змогли до нього приєднатися наживо чи просто виникне потреба переглянути ще раз.
Ділимося також за посиланням http://bit.ly/pptwebinarmoestpd матеріалами, що були використані під час презентації:
1. презентація заступниці Міністра освіти і науки України п. Любомири Мандзій щодо основних змін у сфері підвищення педагогічної кваліфікації, Додається також у фоторепортажі!
2. загальна презентація до вебінару від EdCamp Ukraine. Додається також в прикріпленому документі!
Інформуємо, що у ході вебінару також було вирішено:
1. команда порталу «Нова українська школа» та ГО «Смарт освіта» у співпраці з МОН опишуть відповіді на найпоширеніші запитання (у тому числі частину з тих, що не були виведені в ефір) та публікуватимуть в рубриці «Є питання» на https://nus.org.ua,
 2. у подальшому буде розглянута можливість проведення окремих роз’яснень (у форматі вебінару чи іншому) щодо питань атестації та інших, які особливо всіх хвилюють, про це буде додатково повідомлено на сторінках МОН, ГО «ЕдКемп Україна», ГО «Смарт освіта».
Усі матеріали відкриті для поширення, тож, будь ласка, діліться ними з усіма, кому вони можуть бути цікаві й корисні.
Сподіваємося, ще зустрінемося з Вами у реальному і віртуальному просторі, та бажаємо всього безпеки, рівноваги і впевненості у нинішній час!
Щиро, команди Міністерства освіти і науки України і EdCamp Ukraine

Документ: prezentacija_EdCamp.pdf