31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Міжнародний конкурс з українознавства

25 бер. 2020
Енергодарські учні серед переможців ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

За підсумками роботи комісій із захисту науково-дослідних робіт, рішенням журі ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів освіти визначено переможців ІІ етапу Конкурсу. Приємно, що серед нагороджених і школярі міста Енергодара:

серед учнів 8 класів:
ІІІ місце - Трусова Анастасія, учениця ЕЗОШ №4 (керівник Чабанюк Зоя Романівна), наукове дослідження на тему «Криниця в усній народній творчості: від давнини до сучасності»;

серед учнів 10 класів:
ІІ місце - Панасєйко Марія, вихованка ЕМАН (керівник Зозуленко Марина Володимирівна), наукове дослідження на тему «Функціонування прецедентних феноменів в інавгураційних промовах президентів України»;
ІІІ місце - Атаманенко Тетяна, вихованка ЕМАН (керівник Гацько Олена Миколаївна), наукове дослідження на тему «Традиції проведення храмових свят в Камя’нсько-Дніпровському районі та м. Енергодарі»;

серед учнів 11 класів:

ІІІ місце - Лата Богдан, вихованець ЕМАН ( керівник Пришляк Михайло Іванович), наукове дослідження на тему «Менталітет як правова категорія, його роль та значення в правотворчій діяльності».
ІІІ місце - Шалигіна Олександра, учениця ЕНВК №1 (керівник Черненко Аліна Ігорівна), наукове дослідження на тему «Революція на Граніті» 80-90-ті рр. ХХ ст. в Запоріжжі як феномен консолідації українського народу».

Щиро дякуємо всім учням, які долучилися до дослідницьких проєктів в галузі українознавства, та їх науковим керівникам за участь в ХІІІ Міжнародному конкурсі з українознавства! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчих здобутків на шляху відкриття нових цікавих сторінок українського світу, а також віри в свої сили і майбутніх перемо

Цемко С.А., директор Науково-методичного центру