Науково-практична конференція педагогічних працівників міста

21 трав. 2015
20 травня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти проведено науково-практичну конференцію педагогічних працівників міста щодо підсумків роботи над єдиною науково-методичною проблемною темою «Формування в учнів і дітей дошкільного віку мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу» (2010-2015 р.р.).

В роботі конференції взяли участь працівники управління освіти, Науково-методичного центру та представники всіх навчальних закладів міста.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти Плахотна Т.О.

До уваги учасників конференції заступником директора Науково-методичного центру Цемко С.А. був представлений  алгоритм впровадження та результати  науково-методичної роботи   за 5 років реалізації єдиної науково-методичної теми.

Про створення цілісної інноваційної системи науково-методичної роботи в освіті міста Енергодара в своєму виступі розповіла директор Науково-методичного  центру  Букреєва С.М.

Методист сектору соціально-психологічної роботи НМЦ Павленко Т.М. представила узагальнений досвід психолого-педагогічного супроводу щодо роботи над проблемною темою.

Педагоги ЕБЛ, ЕЗОШ №2, ЕЗОШ №4, ДНЗ № 13,  поділилися досвідом впровадження проблемної теми безпосередньо в навчальних закладах.

На конференції була  визначена нова науково-методична  тема: «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентної особистості», над якою педагоги міста будуть працювати  впродовж 2016-2020  років. Резолюція

Букреєва С.М.,  директор НМЦ