Психолого-педагогічний семінар

12 лют. 2016
11 лютого Науково-методичний центр проводив для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ психолого-педагогічний семінар з теми «Психокорекційні методи і прийоми роботи з дітьми з відхиленнями в розвитку емоційно-вольової сфери. Техніки НЛП»

Мета семінару: опрацювати практичний і теоретичний матеріал з проблем емоційно-вольового розвитку вихованців та учнів. Навчитись усувати вторинні особистісні реакції у дітей, які обумовлені  емоційними порушеннями, такими як агресивність, підвищена збудливість, тривожність, тощо.

На психолого-педагогічному семінарі були заслухані теоретичні аспекти проблеми, розглянуті конкретні практичні психологічні техніки, методи і прийоми в роботі з дітьми щодо формування їх емоційної стабільності і саморегуляції та відбувся обмін досвідом роботи практичних психологів з проблемними дітьми  та їх батьками. Психологи отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

Павленко Т.М., методист НМЦ