Міський учнівський патріотичний флешмоб «З Україною у серці» в Енергодарі

25 трав. 2016
25 травня 2016 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради було проведено міський учнівський патріотичний флешмоб «З Україною у серці».

Захід присвячено завершенню міського патріотичного проекту «З Україною у серці», що тривав протягом 2015-2016 навчального року  та об’єднав всі навчальні заклади міста. Метою флешмобу було показати красу українського танцю, висловити за допомогою танцю свою любов до Батьківщини.

У танцювальному флешмобі взяли участь всі навчальні заклади міста, а це близько 500 учнів. На святі були присутні міський голова, представники депутатського корпусу,  управління освіти,   Науково-методичного центру,  педагоги навчальних закладів міста, батьки.

Худенкова І.Г., методист НМЦ