Акція «День майбутнього студента» в місті Енергодарі

7 лист. 2016
05 листопада 2016 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради на базі загальноосвітньої школи № 7 шостий рік поспіль в рамках профорієнтаційної роботи та з метою ознайомлення учнів старших класів з напрямками підготовки, факультетами, спеціальностями та умовами навчання у вищих навчальних закладах проведено міську акцію «День майбутнього студента».

У  заході взяли участь  представники   14 вищих навчальних закладів  І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації  Одеси,  Харкова,  Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Дніпрорудного.

Під час Акції  вищі навчальні заклади представили презентації, відео, фото - матеріали, плакати, буклети. Але самим цінним, на думку старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьків (акцію відвідало  біля 1500 осіб), було живе спілкування з викладачами та  деканами факультетів ВНЗ. Учні і батьки  цікавились   предметами, які необхідно здавати під час ЗНО для вступу на певні спеціальності,  умовами навчання,  можливостями майбутнього  працевлаштування.

Викладачі Національного аерокосмічного університету ім.М.Є.Жуковського «ХАІ», Національного технічного університету «ХПІ», Одеського національного політехнічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету на Акцію приїхали зі студентами-випускниками шкіл міста Енергодара минулих років. Вперше участь в міській акції «День майбутнього студента» брав Харківський  національний  автомобільно-дорожній  університет, який презентував електромобіль, і яким  надзвичайно зацікавились відвідувачі Акції.

Традиційно Науково-методичним центром  надруковано  шостий випуск Довідника вищих навчальних закладів, щорічних учасників акції «День майбутнього студента».

Всі матеріали, представлені ВНЗ, поповнять інформаційні стенди кабінетів профорієнтації навчальних закладів, і впродовж навчального року на профорієнтаційних годинах, під час заходів місячника «Професійний орієнтир», старшокласники матимуть можливість  більш детально ознайомитись з інформацією, яка їм буде потрібна для вступу до ВНЗ.

Глінська Т.В., методист НМЦ