VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

10 лист. 2016
09.11.2016 року Науково-методичним центром організовано проведення ІІ (міського ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Конкурс розпочався урочистим привітанням учасників з Днем української писемності та мови.

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка проведено на виконання   наказу Департаменту освіти і науки  Запорізької облдержадміністрації від 31.10.2016 №0796 «Про  організаційне   забезпечення   проведення другого та підготовку до обласного етапу   Міжнародного  мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  2016/2017н.р.», наказу управління освіти  від 01.11.2016 №316.

Учасниками  Конкурсу  були  21 учень з 7 навчальних закладів міста.

Вітаємо переможців міського етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка!

До участі в обласному етапі Конкурсу запрошуються:

Караманова Анжеліка, учениця 7-А  класу ЕБГ «Гармонія», вчитель Швайковська В.М.

Кирієнко Ольга, учениця 9-Б класу ЕНВК№1, вчитель Пилипенко Л.Д.

Яковлєва Вікторія, учениця 11-А класу ЕБЛ, вчитель Касярум Т.В.

Бажаємо успіхів учасникам обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка!

Читати далі.

Глінська Т.В., методист НМЦ