Міський етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємось ж, брати мої!»

18 січ. 2017
17 січня 2017 року підведено підсумки міського етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» та присвячений 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки з теми «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

В міському етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості взяли участь 17 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Для участі в обласному етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості запрошені:

в номінації «Література»:

Федоров Артем, учень 10-Б класу ЕНВК№1, вчитель Кириченко Л.М.;

Касай Ганна, учениця 10-А класу ЕБЛ, вчитель Бабаніна О.П.;

Федорченко Дар’я, учениця 10 класу ЕЗОШ№7, вчитель Гах Н.О.

в номінації  «Історія України і державотворення»:

Бабич Валерія, учениця 11 класу ЕЗОШ №7, учитель Недобер І.Г.

Лохматов Олексій, учень 8-А класу ЕБЛ, вчитель Цьомко В.С.

Новікова Ольга, учениця 10-Б класу ЕЗОШ №2, вчитель Демідова Л.В.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у обласному етапі Конкурсу!